Viltrox AF 9mm f/2.8 Air APS-C Nikon Z
- Kód produktu: 55071
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme zítra 28.4.2026
- Kurýr GLS - odesíláme zítra 28.4.2026
- Pošta - odesíláme zítra 28.4.2026
-
-
Doprava zdarma
-
4 790 Kč s DPH
Viltrox AF 9mm f/2.8 Air APS-C Nikon Z
Malý a lehký ultra-širokoúhlý objektiv ze série Air s automatickým zaostřováním je navržen pro fotoaparáty s bajonetem Nikon Z, přičemž vykreslí velikost formátu snímače APS-C.
Nabízí ohniskovou vzdálenost 9mm, která je ideální při snímaní krajiny, širokoúhlého interiéru a zároveň umožňuje zachytit více pozadí v záběru.
Základní vlastnosti:
• automatické zaostřování (STM motor)
• vnitřní zaostřování
• antireflexní úprava
• asférické optické členy
• optické členy s nízkou disperzí
• optické členy s vysokým indexem lomu
• možnost aktualizovat firmware přes integrovaný port USB-C
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 9mm
Optická konstrukce: 13 členů / 11 skupin
Světelnost: f/2.8
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 7
Min. vzdálenost: 13cm
Průměr filtrů: 58mm
Zorný úhel: 113.8°
Zaostřování: AF (STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 65 x 58.4 mm
Hmotnost: 190g
Bajonet: Nikon Z
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 9mm f/2.8 Air APS-C Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 9mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/2.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 13 členů / 11 skupin |
| Počet lamel clony | 7 |
| Min. vzdálenost | 13cm |
| Průměr filtrů | 58mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 65 x 58.4 mm |
| Hmotnost | 190g |
| Bajonet | Nikon Z |





