Viltrox AF 85mm f/2.0 EVO Nikon Z
- Kód produktu: 55082
- Dostupnost: Vyprodáno
-
Doprava zdarma
-
7 490 Kč s DPH
Viltrox AF 85mm f/2.0 EVO Nikon Z
Objektiv Viltrox s pevnou ohniskovou vzdáleností 85mm a světelností f/2.0 je ideální pro zachycování působivých portrétů s přirozenou perspektivou a plynulým oddělením snímaného objektu od pozadí.
Určen je pro fotoaparáty s bajonetem Nikon Z.
Základní vlastnosti:
AF - automatické zaostřování (STM motor)
IF - vnitřní zaostřování
AF/MF - přepínač automatického a manuálního zaostřování
Click ON/OFF - přepínač hladkého chodu clonového kroužku a chodu s klikáním
Fn Button - tlačítko pro nastavení uživatelských funkcí
ED - optické členy s nízkou disperzí
HR - optický člen s vysokým indexem lomu
Dust and Moisture Protection - zvýšená odolnost proti prachu a vlhkosti
USB - možnost aktualizovat firmware přes integrovaný USB-C port
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 85mm
Optická konstrukce: 10 členů / 8 skupin
Světelnost: f/2.0
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 9
Min. vzdálenost: 74cm
Průměr filtrů: 58mm
Zaostřování: AF (STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 69 x 78 mm
Hmotnost: 360g
Bajonet: Nikon Z
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 85mm f/2.0 EVO Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 85mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/2.0 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 10 členů / 8 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 74cm |
| Průměr filtrů | 58mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 69 x 78 mm |
| Hmotnost | 360g |
| Bajonet | Nikon Z |






