Viltrox AF 85mm f/1.8 II STM ED IF FE pro Sony E
- Kód produktu: 55030
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme zítra 28.4.2026
- Kurýr GLS - odesíláme zítra 28.4.2026
- Pošta - odesíláme zítra 28.4.2026
-
-
Doprava zdarma
-
9 390 Kč s DPH
Viltrox AF 85mm f/1.8 II STM ED IF FE pro Sony E
Světelný objektiv s automatickým zaostřováním.
Základní vlastnosti:
AF - automatické zaostřování (STM motor)
IF - vnitřní zaostřování
ED - optický člen s nízkou disperzí
Nano MC - antireflexní úprava
USB - možnost aktualizovat firmware přes integrovaný USB port
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 85mm
Optická konstrukce: 10 členů / 7 skupin
Světelnost: f/1.8
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 9
Min. vzdálenost: 80cm
Průměr filtrů: 72mm
Zaostřování: AF (STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 80 x 92 mm
Hmotnost: 484g
Bajonet: Sony E-mount
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 85mm f/1.8 II STM ED IF FE pro Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 85mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 10 členů / 7 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 80cm |
| Průměr filtrů | 72mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 80 x 92 mm |
| Hmotnost | 484g |
| Bajonet | Sony E-mount |



