Viltrox AF 85mm f/1.4 Pro Nikon Z
- Kód produktu: 55080
- Dostupnost: Vyprodáno
-
Doprava zdarma
-
15 900 Kč s DPH
Viltrox AF 85mm f/1.4 Pro Nikon Z
Vysokosvětelný objektiv Viltrox ze série PRO vyniká precizním zpracováním, celokovovým tělem a prvotřídní optikou.
Určen je pro fotoaparáty s bajonetem Nikon Z, přičemž vykreslí velikost formátu snímače Full-Frame.
Objektiv má ohniskovou vzdálenost 85mm, která v kombinaci se světelností f/1.4 umožňuje snímání portrétů s výrazným bokehem.
Základní vlastnosti:
• automatické zaostřování (Dual HyperVCM motor)
• vnitřní zaostřování
• asférický optický člen
• optické členy s nízkou disperzí
• optické členy s vysokým indexem lomu
• HD Nano antireflexní úprava
• celokovové tělo z hliníkové slitiny
• utěsnění proti prachu a stříkající vodě
• clonový prstenec se samostatnou polohou Auto
• přepínač chodu clonového kroužku Click On/Off
• přepínač AF/MF
• funkční tlačítko
• možnost aktualizovat firmware přes integrovaný port USB-C
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 85mm
Optická konstrukce: 15 členů / 11 skupin
Světelnost: f/1.4
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 11
Min. vzdálenost: 79cm
Průměr filtrů: 77mm
Zorný úhel: 28° (full frame)
Zaostřování: AF (Dual HyperVCM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 84.5 x 110.6 mm
Hmotnost: 835g
Bajonet: Nikon Z
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 85mm f/1.4 Pro Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 85mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.4 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 15 členů / 11 skupin |
| Počet lamel clony | 11 |
| Min. vzdálenost | 79cm |
| Průměr filtrů | 77mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 84.5 x 110.6 mm |
| Hmotnost | 835g |
| Bajonet | Nikon Z |






