Viltrox AF PRO 75mm f/1.2 APS-C Nikon Z
- Kód produktu: 55037
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme zítra 28.4.2026
- Kurýr GLS - odesíláme zítra 28.4.2026
- Pošta - odesíláme zítra 28.4.2026
-
-
Doprava zdarma
-
13 690 Kč s DPH
Viltrox AF PRO 75mm f/1.2 APS-C Nikon Z
Vysokosvětelný objektiv Viltrox ze série PRO vyniká precizním zpracováním, celokovovým tělem a prvotřídní optikou.
Určen je pro fotoaparáty s bajonetem Nikon Z, přičemž vykreslí velikost formátu snímače APS-C.
Základní vlastnosti:
• automatické zaostřování (STM motor)
• vnitřní zaostřování
• japonské optické sklo Hoya
• antireflexní úprava HD Nano s vodoodpudivým povrchem
• optické členy s nízkou disperzí
• optické členy s vysokým indexem lomu
• celokovové tělo z hliníkové slitiny
• utěsnění proti vodě a prachu
• clonový prstenec se samostatnou polohou Auto
• přepínač AF/MF a tlačítko Focus Lock
• možnost aktualizovat firmware přes integrovaný USB port
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 75mm
Optická konstrukce: 16 členů / 11 skupin
Světelnost: f/1.2
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 11
Min. vzdálenost: 88cm
Průměr filtrů: 77mm
Zorný úhel: 21.35°
Zaostřování: AF (STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 87 x 102 mm
Hmotnost: 710g
Bajonet: Nikon Z
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF PRO 75mm f/1.2 APS-C Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 75mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/1.2 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 16 členů / 11 skupin |
| Počet lamel clony | 11 |
| Min. vzdálenost | 88cm |
| Průměr filtrů | 77mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 87 x 102 mm |
| Hmotnost | 710g |
| Bajonet | Nikon Z |


