Viltrox AF 50mm f/2.0 FE Sony E
Viltrox AF 50mm f/2.0 FE Sony E
Kompaktní full-frame objektiv ze série Air má automatické zaostřování a je navržen pro fotoaparáty s bajonetem Sony.
Nabízí standardní ohniskovou vzdálenost 50mm, která vykresluje přirozené a realistické snímky a je vhodná pro portréty, záběry ulic, krajinu, každodenní momentky a vlogování.
Základní vlastnosti:
• automatické zaostřování (STM motor)
• vnitřní zaostřování
• antireflexní úprava HD Nano s vodoodpudivým povrchem
• optické členy s nízkou disperzí
• optické členy s vysokým indexem lomu
• asférický optický člen
• možnost aktualizovat firmware přes integrovaný port USB-C
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 50mm
Optická konstrukce: 13 členů / 9 skupin
Světelnost: f/2.0
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 9
Min. vzdálenost: 51cm
Průměr filtrů: 58mm
Zorný úhel: 47.4°
Zaostřování: AF (STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 65 x 56.5 mm
Hmotnost: 205g
Bajonet: Sony E-mount
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 50mm f/2.0 FE Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 50mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/2.0 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 13 členů / 9 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 51cm |
| Průměr filtrů | 58mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 65 x 56.5 mm |
| Hmotnost | 205g |
| Bajonet | Sony E-mount |








