Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z
- Kód produktu: 55020
- Dostupnost: Vyprodáno
-
Doprava zdarma
-
7 590 Kč s DPH
Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z
Světelný objektiv Viltrox s automatickým zaostřováním.
Se základním ohništěm 50mm představuje univerzální nástroj pro práci se širokou škálou fotografických žánrů, portrét, vlogování nebo tvorbu videa.
Základní vlastnosti:
• automatické zaostřování (STM motor)
• vnitřní zaostřování
• antireflexní úprava HD Nano s vodoodpudivým povrchem
• optické členy s nízkou disperzí
• optické členy s vysokým indexem lomu
• asférické optické členy
• clonový prstenec s plynulým chodem a samostatnou polohou Auto
• možnost aktualizovat firmware přes integrovaný USB port
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 50mm
Optická konstrukce: 11 členů / 10 skupin
Světelnost: f/1.8
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 9
Min. vzdálenost: 55cm
Průměr filtrů: 55mm
Zorný úhel: 47.6°
Zaostřování: AF (STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 70 x 89.9 mm
Hmotnost: 390g
Bajonet: Nikon Z
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 50mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 11 členů / 10 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 55cm |
| Průměr filtrů | 55mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 70 x 89.9 mm |
| Hmotnost | 390g |
| Bajonet | Nikon Z |



