Viltrox AF 50mm f/1.4 Pro Nikon Z
Viltrox AF 50mm f/1.4 Pro Nikon Z
Světelný objektiv Viltrox ze série PRO vyniká precizním zpracováním, celokovovým tělem a prvotřídní optikou.
Určen je pro fotoaparáty s bajonetem Nikon Z, přičemž vykreslí velikost formátu snímače Full-Frame.
Objektiv nabízí všestrannou ohniskovou vzdálenost 50mm vhodnou pro širokou škálu žánrů, od portrétů až po každodenní záběry.
Základní vlastnosti:
• automatické zaostřování (Dual HyperVCM motor)
• vnitřní zaostřování
• asférický optický člen
• optické členy s nízkou disperzí
• optické členy s vysokým indexem lomu
• HD Nano antireflexní úprava
• celokovové tělo z hliníkové slitiny
• utěsnění proti prachu a stříkající vodě
• clonový prstenec se samostatnou polohou Auto
• přepínač chodu clonového kroužku Click On/Off
• přepínač AF/MF
• funkční tlačítko
• možnost aktualizovat firmware přes integrovaný port USB-C
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 50mm
Optická konstrukce: 15 členů / 11 skupin
Světelnost: f/1.4
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 11
Min. vzdálenost: 45cm
Průměr filtrů: 77mm
Zorný úhel: 46.6° (full frame)
Zaostřování: AF (Dual HyperVCM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 84.5 x 113 mm
Hmotnost: 830g
Bajonet: Nikon Z
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 50mm f/1.4 Pro Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 50mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.4 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 15 členů / 11 skupin |
| Počet lamel clony | 11 |
| Min. vzdálenost | 45cm |
| Průměr filtrů | 77mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 84.5 x 113 mm |
| Hmotnost | 830g |
| Bajonet | Nikon Z |








