Viltrox AF 35mm f/1.8 Nikon Z
- Kód produktu: 55015
- Dostupnost: Vyprodáno
-
Doprava zdarma
-
9 990 Kč s DPH
Viltrox AF 35mm f/1.8 Nikon Z
Světelný objektiv s automatickým zaostřováním.
Základní vlastnosti:
AF - automatické zaostřování (STM motor)
IF - vnitřní zaostřování
ED - optické členy s nízkou disperzí
ASP - asférické optické členy
HR - optické členy s vysokým indexem lomu
Nano MC - antireflexní úprava
USB - možnost aktualizovat firmware přes integrovaný USB port
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 35mm
Optická konstrukce: 10 členů / 8 skupin
Světelnost: f/1.8
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 9
Min. vzdálenost: 40cm
Průměr filtrů: 55mm
Zaostřování: AF (STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 70 x 89.9 mm
Hmotnost: 370g
Bajonet: Nikon Z
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 35mm f/1.8 Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 35mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 10 členů / 8 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 40cm |
| Průměr filtrů | 55mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 70 x 89.9 mm |
| Hmotnost | 370g |
| Bajonet | Nikon Z |



