Viltrox AF 35mm f/1.2 LAB Nikon Z
Viltrox AF 35mm f/1.2 LAB Nikon Z
Profesionální objektiv Viltrox s ohniskovou vzdáleností 35mm je vhodný pro každodenní fotografování. Vynikající světelnost f/1.2 poskytuje prvotřídní výkon při nízkém osvětlení a objektiv činí ideálním pro portréty a noční záběry.
Určen je pro fotoaparáty s bajonetem Nikon Z.
Základní vlastnosti:
AF - automatické zaostřování (výkonný VCM motor)
IF - vnitřní zaostřování
Displej - zobrazuje užitečné informace
AF/MF - přepínač automatického a manuálního zaostřování
Click ON/OFF - přepínač hladkého chodu clonového kroužku a chodu s klikáním
Multi-Functional Ring - multifunkční clonový kroužek umožňuje rychlé nastavení parametrů jako clony nebo zaostření přesně podle aktuální potřeby
Fn1, Fn2 - tlačítka pro nastavení uživatelských funkcí
ED - optické členy s nízkou disperzí
HR - optické členy s vysokým indexem lomu
ASP - asférické optické členy
HD Nano MC - antireflexní úprava s vodoodpudivou funkcí
Metal Body - celokovová odolná konstrukce
Dust and Moisture Proof - zvýšená odolnost proti prachu a vlhkosti
USB - možnost aktualizovat firmware přes integrovaný USB-C port
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 35mm
Optická konstrukce: 15 členů / 10 skupin
Světelnost: f/1.2
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 11
Min. vzdálenost: 34cm
Průměr filtrů: 77mm
Zaostřování: AF (VCM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 89.2 x 123.5 mm
Hmotnost: 970g
Bajonet: Nikon Z
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 35mm f/1.2 LAB Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 35mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.2 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 15 členů / 10 skupin |
| Počet lamel clony | 11 |
| Min. vzdálenost | 34cm |
| Průměr filtrů | 77mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 89.2 x 123.5 mm |
| Hmotnost | 970g |
| Bajonet | Nikon Z |








