Viltrox AF 28mm f/4.5 Nikon Z
- Kód produktu: 55056
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme zítra 28.4.2026
- Kurýr GLS - odesíláme zítra 28.4.2026
- Pošta - odesíláme zítra 28.4.2026
-
-
Cena dopravy od 99 Kč. Pro objednávky nad 2500 Kč doprava zdarma
- 2 475 Kč
-
2 290 Kč s DPH
Viltrox AF 28mm f/4.5 Nikon Z
Extrémně malý a lehký objektiv typu pancake s automatickým zaostřováním navržený pro fotoaparáty s bajonetem Nikon Z.
Objektiv má fixní clonu f/4.5 a vykreslí velikost snímače Full Frame.
Inovativní design s posuvnou páčkou v přední části umožňuje rychlé otevření a zavření objektivu bez nutnosti používat klasickou ochrannou krytku.
Navzdory nízké hmotnosti má objektiv kovový bajonet.
Základní vlastnosti:
• automatické zaostřování (VCM motor)
• vnitřní zaostřování
• antireflexní úprava HD Nano s vodoodpudivým povrchem
• optické členy s nízkou disperzí
• asférické optické členy
• možnost aktualizovat firmware přes integrovaný port USB-C
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 28mm
Optická konstrukce: 6 členů / 6 skupin
Světelnost: f/4.5
Max. clona: f/4.5
Min. vzdálenost: 35cm
Průměr filtrů: nemá závit
Zorný úhel: 73.42°
Zaostřování: AF (VCM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 65.3 x 16.8 mm
Hmotnost: 80g
Bajonet: Nikon Z
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x zadní krytka
Specifikace: Viltrox AF 28mm f/4.5 Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 28mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/4.5 |
| Max. clona | f/4.5 |
| Optická konstrukce | 6 členů / 6 skupin |
| Min. vzdálenost | 35cm |
| Průměr filtrů | - |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 65.3 x 16.8 mm |
| Hmotnost | 80g |
| Bajonet | Nikon Z |









