Viltrox AF PRO 27mm f/1.2 XF pro Fujifilm X
Viltrox AF PRO 27mm f/1.2 XF pro Fujifilm X
Vysokosvětelný objektiv Viltrox ze série PRO vyniká precizním zpracováním, celokovovým tělem a prvotřídní optikou.
Základní vlastnosti:
• automatické zaostřování (STM motor)
• vnitřní zaostřování
• japonské optické sklo Hoya
• asférický optický člen
• optické členy s nízkou disperzí
• optické členy s vysokým indexem lomu
• celokovové tělo z hliníkové slitiny
• utěsnění proti prachu a stříkající vodě
• clonový prstenec se samostatnou polohou Auto
• možnost aktualizovat firmware přes integrovaný port USB-C
Technické parametry:
Formát: APS -C
Ohnisková vzdálenost: 27mm
Optická konstrukce: 15 členů / 11 skupin
Světelnost: f/1.2
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 11
Min. vzdálenost: 28cm
Průměr filtrů: 67mm
Zorný úhel: 55.3°
Zaostřování: AF (STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 82 x 92 mm
Hmotnost: 560g
Bajonet: Fujifilm X
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF PRO 27mm f/1.2 XF pro Fujifilm X
| Ohnisková vzdálenost | 27mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/1.2 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 15 členů / 11 skupin |
| Počet lamel clony | 11 |
| Min. vzdálenost | 28cm |
| Průměr filtrů | 67mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 82 x 92 mm |
| Hmotnost | 560g |
| Bajonet | Fujifilm X |






