Viltrox AF 25mm f/1.7 XF Fujifilm X
- Kód produktu: 55059
- Dostupnost: Vyprodáno
-
Doprava zdarma
-
4 290 Kč s DPH
Viltrox AF 25mm f/1.7 XF Fujifilm X
Malý a lehký objektiv ze série Air s automatickým zaostřováním je navržen pro fotoaparáty s bajonetem Fujifilm X.
Nabízí ohniskovou vzdálenost 25mm při světelnosti f/1.7, která je ideální pro fotografování na cestách.
Základní vlastnosti:
• automatické zaostřování (STM motor)
• vnitřní zaostřování
• antireflexní úprava
• asférický optický člen
• optický člen s nízkou disperzí
• optické členy s vysokým indexem lomu
• možnost aktualizovat firmware přes integrovaný port USB-C
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 25mm
Optická konstrukce: 12 členů / 10 skupin
Světelnost: f/1.7
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 9
Min. vzdálenost: 30cm
Průměr filtrů: 52mm
Zorný úhel: 60°
Zaostřování: AF (STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 64 x 56.4 mm
Hmotnost: 170g
Bajonet: Fujifilm X
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 25mm f/1.7 XF Fujifilm X
| Ohnisková vzdálenost | 25mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/1.7 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 12 členů / 10 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 30cm |
| Průměr filtrů | 52mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 64 x 56.4 mm |
| Hmotnost | 170g |
| Bajonet | Fujifilm X |







