Viltrox AF 23mm f/1.4 APS-C Sony E
- Kód produktu: 55007
- Dostupnost: Vyprodáno
-
Doprava zdarma
-
7 990 Kč s DPH
Viltrox AF 23mm f/1.4 APS-C Sony E
Kompaktní objektiv s automatickým zaostřováním pro fotoaparáty Sony vykreslí velikost formátu snímače APS-C.
Základní vlastnosti:
AF - automatické zaostřování (STM motor)
IF - vnitřní zaostřování
ED - optické členy s nízkou disperzí
HR - optické členy s vysokým indexem lomu
USB - možnost aktualizovat firmware přes integrovaný USB port
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 23mm
Optická konstrukce: 11 členů / 10 skupin
Světelnost: f/1.4
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 9
Min. vzdálenost: 30cm
Průměr filtrů: 52mm
Zorný úhel: 63.4°
Zaostřování: AF (STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 65 x 72 mm
Hmotnost: 260g
Barva: černá
Bajonet: Sony E- mount
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 23mm f/1.4 APS-C Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 23mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/1.4 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 11 členů / 10 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 30cm |
| Průměr filtrů | 52mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 65 x 72 mm |
| Hmotnost | 260g |
| Bajonet | Sony E-mount |



