Viltrox AF 20mm f/2.8 FE Sony E
- Kód produktu: 55052
- Dostupnost: Vyprodáno
-
Doprava zdarma
-
5 290 Kč s DPH
Viltrox AF 20mm f/2.8 FE Sony E
Kompaktní full-frame objektiv s automatickým zaostřováním navržený pro fotoaparáty Sony.
Tento širokoúhlý objektiv nabízí v malém a lehkém těle ohniskovou vzdálenost 20mm se světelností f/2.8.
Základní vlastnosti:
• automatické zaostřování (STM motor)
• vnitřní zaostřování
• antireflexní úprava HD Nano s vodoodpudivým povrchem
• optické členy s nízkou disperzí
• optický člen s vysokým indexem lomu
• asférické optické členy
• možnost aktualizovat firmware přes integrovaný port USB-C
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 20mm
Optická konstrukce: 10 členů / 8 skupin
Světelnost: f/2.8
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 7
Min. vzdálenost: 19cm
Průměr filtrů: 52mm
Zorný úhel: 91.6°
Zaostřování: AF (STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 65 x 59.5 mm
Hmotnost: 157g
Bajonet: Sony E-mount
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 20mm f/2.8 FE Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 20mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/2.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 10 členů / 8 skupin |
| Počet lamel clony | 7 |
| Min. vzdálenost | 19cm |
| Průměr filtrů | 52mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 65 x 59.5 mm |
| Hmotnost | 157g |
| Bajonet | Sony E-mount |





