Viltrox AF 16mm f/1.8 FE Sony E
- Kód produktu: 55044
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme zítra 28.4.2026
- Kurýr GLS - odesíláme zítra 28.4.2026
- Pošta - odesíláme zítra 28.4.2026
-
-
Doprava zdarma
-
13 790 Kč s DPH
Viltrox AF 16mm f/1.8 FE Sony E
Ultra širokoúhlý objektiv s automatickým zaostřováním, displejem a mnoha funkcemi.
Základní vlastnosti:
AF - automatické zaostřování (STM motor)
IF - vnitřní zaostřování
Displej - zobrazuje užitečné informace
AF/MF - přepínač automatického a manuálního zaostřování
Click ON/OFF - přepínač hladkého chodu clonového kroužku a chodu s klikáním
Fn1, Fn2 - tlačítka pro nastavení uživatelských funkcí
ED - optické členy s nízkou disperzí
ASP - asférické optické členy
HD Nano MC - antireflexní úprava
Dust Proof - zvýšená odolnost proti prachu
USB - možnost aktualizovat firmware přes integrovaný USB-C port
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 16mm
Optická konstrukce: 15 členů / 12 skupin
Světelnost: f/1.8
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 9
Min. vzdálenost: 27cm
Průměr filtrů: 77mm
Zaostřování: AF (STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 85.2 x 103 mm
Hmotnost: 550g
Bajonet: Sony E-mount
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 16mm f/1.8 FE Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 16mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 15 členů / 12 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 27cm |
| Průměr filtrů | 77mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 85.2 x 103 mm |
| Hmotnost | 550g |
| Bajonet | Sony E-mount |





