Viltrox AF 14mm f/4.0 Air FE Sony E
- Kód produktu: 55073
- Dostupnost: Vyprodáno
-
Doprava zdarma
-
4 990 Kč s DPH
Viltrox AF 14mm f/4.0 Air FE Sony E
Kompaktní ultra-širokoúhlý full-frame objektiv ze série Air má automatické zaostřování a je navržen pro fotoaparáty s bajonetem Sony.
Nabízí ohniskovou vzdálenost 14mm, která je vhodná pro snímání krajiny, architektury nebo pro astrofotografii.
Základní vlastnosti:
• automatické zaostřování (STM motor)
• vnitřní zaostřování
• antireflexní úprava
• optické členy s nízkou disperzí
• optické členy s vysokým indexem lomu
• asférické optické členy
• možnost aktualizovat firmware přes integrovaný port USB-C
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 14mm
Optická konstrukce: 12 členů / 9 skupin
Světelnost: f/4.0
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 7
Min. vzdálenost: 13cm
Průměr filtrů: 58mm
Zorný úhel: 112.6°
Zaostřování: AF (STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 65 x 56.4 mm
Hmotnost: 170g
Bajonet: Sony E-mount
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 14mm f/4.0 Air FE Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 14mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/4.0 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 12 členů / 9 skupin |
| Počet lamel clony | 7 |
| Min. vzdálenost | 13cm |
| Průměr filtrů | 58mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 65 x 56.4 mm |
| Hmotnost | 170g |
| Bajonet | Sony E-mount |





