Viltrox AF 135mm f/1.8 LAB FE Sony E
- Kód produktu: 55065
- Dostupnost: Na dotaz
-
Doprava zdarma
-
21 790 Kč s DPH
Viltrox AF 135mm f/1.8 LAB FE Sony E
Teleobjektiv Viltrox s ohniskovou vzdáleností 135mm a světelností f/1.8 je charakteristický svojí ostrostí a výkonným automatickým zaostřováním.
Určen je pro fotoaparáty s bajonetem Sony E-mount.
Základní vlastnosti:
AF - automatické zaostřování (výkonný VCM motor)
IF - vnitřní zaostřování
Displej - zobrazuje užitečné informace
AF/MF - přepínač automatického a manuálního zaostřování
Click ON/OFF - přepínač hladkého chodu clonového kroužku a chodu s klikáním
Fn1, Fn2 - tlačítka pro nastavení uživatelských funkcí
Focus Limiting - přepínač rozsahu zaostření
ED - optické členy s nízkou disperzí
HR - optické členy s vysokým indexem lomu
HD Nano MC - antireflexní úprava s vodoodpudivou funkcí
Mg-Al - tělo ze slitiny hořčíku a hliníku
Dust and Moisture Proof - zvýšená odolnost proti prachu a vlhkosti
USB - možnost aktualizovat firmware přes integrovaný USB-C port
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 135mm
Optická konstrukce: 14 členů / 9 skupin
Světelnost: f/1.8
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 11
Min. vzdálenost: 72cm
Průměr filtrů: 82mm
Zaostřování: AF (VCM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 93 x 145.7 mm
Hmotnost: 1235g
Bajonet: Sony E-mount
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x sluneční clona
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox AF 135mm f/1.8 LAB FE Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 135mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 14 členů / 9 skupin |
| Počet lamel clony | 11 |
| Min. vzdálenost | 72cm |
| Průměr filtrů | 82mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 93 x 145.7 mm |
| Hmotnost | 1235g |
| Bajonet | Sony E-mount |








