Viltrox 23mm T1.5 Cine APS-C Sony E
- Kód produktu: 55090
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme zítra 28.4.2026
- Kurýr GLS - odesíláme zítra 28.4.2026
- Pošta - odesíláme zítra 28.4.2026
-
-
Doprava zdarma
-
10 990 Kč s DPH
Viltrox 23mm T1.5 Cine APS-C Sony E
Plně manuální objektiv navržený pro tvorbu videa.
Je určen pro fotoaparáty Sony s velikostí senzoru APS-C.
Clonový kroužek a kroužek zaostřování jsou kombinovatelné s vhodným video příslušenstvím (např. systémy Follow Focus pro plynulé zaostřování).
Clonový kroužek má plynulý chod v celém rozsahu.
Tělo objektivu je kovové. Optika obsahuje členy s vysokým indexem lomu a členy s nízkou disperzí.
Povrch čoček má HD Nano antireflexní úpravu.
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 23mm
Optická konstrukce: 11 členů / 10 skupin
Světelnost: T1.5
Max. clona: T16
Počet lamel clony: 14
Min. vzdálenost: 30cm
Průměr filtrů: 62mm
Zorný úhel (pro APS-C): 54.12° (H)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 72 x 77 mm
Hmotnost: 500g
Barva: černá
Bajonet: Sony E-mount
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x transportní kapsička
Specifikace: Viltrox 23mm T1.5 Cine APS-C Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 23mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | T1.5 |
| Max. clona | T16 |
| Optická konstrukce | 11 členů / 10 skupin |
| Počet lamel clony | 14 |
| Min. vzdálenost | 30cm |
| Průměr filtrů | 62mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 72 x 77 mm |
| Hmotnost | 500g |
| Bajonet | Sony E-mount |

